0

Banished Spolszczenie [PC]

 

Banished to wyśmienita strategia ekonomiczna debiutującego studia Shining Rock Software. Produkcja ta, garściami czerpie z takich klasycznych tytułów jak The Settlers, Knights and Merchants – jednym słowem, najlepszych produkcji RTS ubiegłej dekady. Można by się zastanawiać, czy takie „odgrzewanie” starszych tytułów ma rację bytu, ale wystarczy dać Banished parę minut i zobaczyć, że to faktycznie działa! Naszym zadaniem jest prowadzenie wioski, dbanie o nią, rozwijanie jej. Brzmi banalnie? Pewnie, że tak. Czy takie faktycznie jest? Absolutnie nie.

Przeciwieństwie do produkcji tego typu, Banished jest wobec gracza bezlitosna. Ciągle straszy naszych mieszkańców wszelkiego rodzaju klęskami. Począwszy od spraw oczywistych – głodu, przechodząc do powodzi, a na wyniszczających suszach kończąc. Naszym zadaniem jako wodza wioski,  będzie próba ochrony naszych mieszkańców przed ww. Co ciekawe głównym surowcem w produkcji Shining Rock Software są ludzie. Będziemy mogli zaobserwować pełny krąg życia – zobaczymy narodziny dzieci oraz ich dojrzewanie; wraz z upływem czasu nasi mieszkańcy będą się starzeć, aż w końcu wylądują na łożu śmierci.
Spolszczenie do Banished stworzyliśmy z myślą o osobach, które mają problem z j. angielskim, co za tym idzie – ze zrozumieniem opisów budynków, wpisów w dzienniku itd.

 

Spolszczenie do Banished

Banished spolszczenie  zostało stworzone przez zespół SpolszczeniePobierz. Jeśli doceniasz naszą pracę i podoba Ci się nasze spolszczenie do Banished – powiedz nam to! W komentarzach poniżej możecie napisać swoją opinię. Każda z nich jest dla nas bardzo ważna i daje nam kopa do dalszej pracy. Każdy nowy projekt to mnóstwo czasu, który nasza ekipa poświęca na tłumaczenie tekstów, gdzie często są to liczby z rzędu kilkuset tysięcy słów.  Pamiętajcie, że wszystko robimy po godzinach, a każdy z nas ma życie prywatne.

Tak jak wspomniałem, dziękujemy za okazane wsparcie i fakt, że jesteście z nami!

 

Instrukcja instalacji:

  1. Pobierz paczkę Banished spolszczenie (dostępna poniżej)
  2. Rozpakuj archiwum i odpal instalator z rozszerzeniem .exe
  3. Wybierz główny katalog z grą (domyślnie C:\Program Files (x86)\Banished )
  4. Zakończ pracę instalatora i to tyle! Możesz cieszyć się pełnym spolszczeniem do Banished
    Uwaga: Niektóre gry w celu pełnego zainstalowania spolszczenia, wymagają ponowne uruchomienie komputera!

 

banished spolszczenie

spolszczenie do banished

banished po polsku

Banished Spolszczenie – Pobierz

Rozmiar pliku: 8.1 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

banished_spolszczenie.rar

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *