0

Borderlands 2 Spolszczenie [PC]

Borderlands 2 to druga już odsłona serii studia Gearbox. Niektórzy złośliwcy mogą powiedzieć, że tytuł ten to zwykły odgrzewany kotlet, który powstał z myślą wyłącznie o zarobkach, a nasze Borderlands 2 spolszczenie powstało na darmo. Na szczęście prawda jest zgoła inna! Borderlands 2 faktycznie na pierwszy rzut oka robi wszystko identycznie jak jej poprzednik, ale nie dajcie się zwieść – jest dużo bardziej dopracowana pod względem mechaniki, jak i fabuły.

Gracz podczas swojej przygody będzie miał szansę wcielić się w jedną z sześciu dostępnych klas postaci, które znacząco się od siebie różnią. Dla przykładu fani wybuchów, zamętu i ogólnie pojętej „rozwałki” wcielą się Gunzerkera, a dla osób lubiących działania z ukrycia czeka klasa Assassin’a. Fabuła gry ponownie rozgrywa się na planecie Pandora, gdzie musimy ponownie pokonać głównego antagonistę – Handsome Jacka.

Spolszczenie do Borderlands 2

Większość broni używa się podobnie do innych, ale mnogość statystyk i modyfikacji sprawiają że jest ich kilka tysięcy kombinacji , a przy każdej z nich mamy zupełne inne odczucia. To jest właśnie jeden z czynników które autentycznie uzależniają – na każdym kroku znajdujemy kolejną ciekawą broń, którą warto przetestować. Bronie oraz zadania na myśl przywodzą typowe produkcje RPG, dlatego strasznie ubolewam nad ubogą customizacją postaci. Mamy do wyboru kilka skinów, które zmieniają m.in kolor stroju, ale to zdecydowanie za mało. Przydałaby się modyfikacja chociażby twarzy, włosów bohatera. Dzięki temu moglibyśmy bardziej się z nim utożsamiać, a co za tym idzie czerpać większą radość z gry.

Ale żeby cały czas nie narzekać: drzewko skilli jest rozbudowane do tego stopnia, że każdy znajdzie coś dla siebie i będzie mógł wybrać własny styl. Przetłumaczone skille dzięki Borderlands 2 spolszczenie są dużo bardziej zrozumiałe nawet dla kompletnego laika. Każda z klas ma swój skill specjalny, który wyróżnią ją na tle innych. Dla przykładu Commando będzie używał swoich wieżyczek, a Gunzerker może strzelać z dwiema broniami jednocześnie. Ilość skilli i ich różnorodność pozwala na wybranie odpowiedniego dla nas stylu rozgrywki. Dla przykładu jako Assassin możemy zachodzić przeciwników od pleców i atakować ich zaskoczenia, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby prowadzić ostrzał snajperski z odpowiedniej dużej odległości.

 

borderlands 2 spolszczenie

Jak działa Borderlands 2 spolszczenie?

Głowna oś fabularna jest dość sztampowa i mogliśmy zobaczyć ją w wielu innych grach/filmach, ot musimy ocalić świat przed głównym złym – w tym wypadku ponownie jest to Handsome Jack. Pomimo sztampy trzyma ona bardzo wysoki poziom, ale to nie główna fabuła świeci tutaj najjaśnie – zadania poboczne to to, czym Borderlands 2 stoi.

Jeśli chodzi o mechanikę to nadal są to typowe zadania pokroju „zabij 15 bandytów”, „przynieś 5 szczurzych ogonów”, ale otoczka fabularna i humor w niej występujący sprawiają, że zadania aż chce się wykonywać. Muszę przyznać że niewiele obecnych gier jest w stanie rozbawić mnie do tego stopnia, a przetłumaczone dialogi dzięki borderlands 2 spolszczenie tylko pomagają w zrozumieniu niektórych żartów. To właśnie dobrego humoru będzie mi najbardziej brakować po ukończeniu gry.

Borderlands 2 to najlepsze odsłona serii jak do tej pory. Rozbudowana mechanika loot’u, świetne humorystyczne dialogi oraz przyjemny system walki składają się na bardzo dobrą grę RPG. Gearbox po raz kolejny nie zawodzi i dostarcza nam rozrywkę na bardzo wysokim poziomie.

spolszczenie borderlands 2

spolszczenie do borderlands 2

Pobierz Borderlands 2 spolszczenie

Rozmiar pliku: 7.7 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

border2_spolszczenie.rar

resident evil 7 spolszczenie pobierz

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *