0

Resident Evil 7 Spolszczenie [PC]

Resident Evil 7 to kolejna już część wszystkim znanej serii studia Capcom. Re7 Biohazard ma dużo mroczniejszy klimat od swoich poprzedniczek, a intryga z którą przyjdzie nam się zmierzyć jest czymś całkowicie świeżym. To właśnie dlatego wyszliśmy z inicjatywą stworzenia Resident Evil 7 spolszczenie. Bohaterem nowej odsłony jest Ethan – zwykły człowiek, który znalazł się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Za nowość możemy uznać zdecydowanie wprowadzenie wątków paranormalnych, które są odważnym krokiem ze strony Capcom’u.

Zmiany dotknęły również kamerę. Tradycyjnie obserwowaliśmy akcję z 3 osoby, przez co nie do końca mogliśmy utożsamiać się z głównym bohaterem i jego problemami. Wraz ze zmianą klimatu w Resident Evil 7: Biohazard , dostaliśmy widok FPP, który eliminuje wcześniej wymieniono bolączki serii. Gra działać będzie na autorskim silniku RE Engine, który nie zawodzi, jeśli chodzi o oprawę graficzną oraz optymalizację.

Spolszczenie do Resident Evil 7

Seria Resident Evil dawno nie miała tak mrocznego klimatu, co wyszło produkcji na korzyść – gracze przyjęli tę zmianę z otwartymi ramiona (większość miała już dość pseudo humorystycznej fabuły). W przetłumaczonej przez nas siódmej części nie ma czasu na humorystyczne wstawki, ponieważ klimat jest tak gęsty, iż można kroić go nożem. Jednak pomimo całkowitej zmiany atmosfery RE 7 nawiązuje niektórymi zagadkami do pierwszych części cyklu.

Ale czy wszystko się udało? Nie do końca – muszę się przyczepić do zagadek. Po pierwsze było ich zdecydowanie za mało, bardzo rzadko na nie natrafiałem, w przeciwieństwie do pierwszej części, gdzie to właśnie one grały pierwsze skrzypce. A co w przypadku gdy już się na nie natkniemy? Wystarczy powiedzieć, że w większości przypadków rozwiązywałem je przez przypadek (są zdecydowanie za łatwe!). Zagadki w Resident Evil 7 nawet nie starają się być skomplikowane, gry słowne które zostały przetłumaczone dzięki Resident Evil 7 spolszczenie, stanowią tylko znikomą ich część. Dodatkowo twórcy postanowili nie karać gracza za nieprawidłowe rozwiązania, ot traciliśmy tylko trochę czasu i nic poza tym.

Pomimo mody która panuje aktualnie w horrorach z pierwszej osoby, twórcy nie skupiają się na rozgrywce polegającej na skradaniu się. Faktem jest że będziemy to robić przez pewną część gry i ułatwia to przechodzenie niektórych etapów, to nie jest to główny filar gry. To nadal gra z serii Resident Evil więc będziemy strzelać, a żeby być dokładnym – bardzo dużo strzelać. Podczas wymian ognia będziemy musieli jednak oszczędzać amunicję, której jest jak na lekarstwo.

 

resident evil 7 spolszczenie

 

Resident Evil 7 spolszczenie – co i jak?

Co prawda najnowsza odsłona serii nie zawiera trybu dla wielu graczy, ale twórcy postanowili dodać wsparcie dla wirtualnej rzeczywistości przez co możemy przejść całą kampanie na PS VRI to był strzał w dziesiątkę. Zanim przejdę dalej muszę dodać, iż została ona również przetłumaczona dzięki resident evil 7 spolszczenie, co tylko ułatwia całą sprawę. Re 7 to zdecydowanie najlepsza na ten moment produkcja dostępna na gogle VR od Sony – grafika trzyma wysoki poziom, rozglądanie się i sterowanie jest intuicyjne, co w połączeniu z dobrą fabułą daje nam doświadczenie niemal idealne. Jedynym problemem może być wygoda samego urządzenia – noszenie go przez 12 godzin jest co najmniej męczące.

Nie jest niespodzianką, że jak każda gra od Capcomu, tak również Resident Evil 7 ma bardzo dobrą grafikę. Na PC’tach gra działa w 4K, tekstury mają wysoką rozdzielczość, a  genialne efekty świetlne tylko dopełniają cały obraz. Jeśli chodzi o konsole to pozytywnie zaskakują – PS4 umożliwia odpalenie produkcji w rozdzielczość 1440p, a Xbox One nie ma żadnych problemów z optymalizacją.

Podsumowując Resident Evil 7 to bardzo dobra produkcja, która zaskakuje nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi. Z pewnością wiele nadchodzących gier w roku 2018 garściami będzie czerpać z jej patentów, a sama gra zapisze się na wiele lat jako horror idealny – a sam Capcom zostanie wzorem dla wielu developerów.

 

resident evil 7 spolszczenie chomikuj

spolszczenie resident evil 7

spolszczenie do resident evil 7

Pobierz Resident Evil 7 Spolszczenie

Rozmiar pliku: 7.2 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

KompatybilnośćWindows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

re7_spolszczenie.rar

resident evil 7 spolszczenie pobierz

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *