0

Ryse Son of Rome Spolszczenie [PC]

Ryse Son of Rome to gra akcji stworzona przez studio Crytek, które możemy kojarzyć z serii Crysis. Jak sama nazwa wskazuje, produkcja osadzona została w czasach starożytnego Rzymu. Ilość dialogów w produkcji zachęciła nas do stworzenia Ryse son of rome spolszczenie. Pierwsze wieści na temat Ryse Son of Rome mogliśmy usłyszeć już w 2011, a planowana premiera na PC’etach planowana była na rok 2013. Niestety przez problemy podczas produkcji i brak budżetu na dalsze rozwijanie projektu, tytuł studia Crytek został przełożony na rok następny (2014) Protagonistą, w którego wciela się gracz jest Marius Titus – rzymski centurion. To właśnie w jego skórze będziemy przedzierać się przez zastępy wrogów, poszukując, a jakże – zemsty. A dokładnie zemsty za śmierć najbliższych.

Spolszczenie do Ryse Son of Rome – jak działa?

Jeśli chodzi o oprawę graficzną, produkcji ciężko coś zarzucić – działa na dobrze nam znanym silniku CryEngine, który słynie ze swojej optymalizacji i niesamowitą dbałość o detale.  To co również wyróżnia tytuł studia Crytek (http://www.crytek.com/) jest fakt, że pozwala na obsługę rozdzielczości 4k (czego nawiasem mówiąc, nie uświadczymy na porcie konsolowym) oraz dodatkowych efektów graficznych.

Oprócz trybu singleplayer, twórcy zaoferowali nam również kampanie coop do 4 graczy na jednej mapie. Warto dodać, że Ryse son of rome spolszczenie nie obejmuje wspomnianego trybu dla kilku graczy. Nie jest ona rozbudowana tak jak przygoda przedstawiona w kampanii dla jednego gracza, lecz trzeba przyznać, iż jest to miły dodatek do (i tak już dobrej) gry.

 

ryse son of rome spolszczenie

Instalacja Ryse Son of Rome Spolszczenie

Największą bolączką produkcji jest kampania. I nie chodzi o jej jakość, a długość – starcza ona zaledwie na 6 godzin(!). Na szczęście będzie to bardzo dobrze spędzony czas, bo w grze studia Crytek nie sposób się nudzić. Na każdym kroku czeka na nas kolejna porywająca potyczka lub scena fabularna, która jeszcze bardziej wciąga nas do świata gry. Na mały minus można też ocenić poziom trudności, ponieważ na samym początku system walki jest nieco toporny i piekielni trudny do opanowania. Z czasem jednak wszystko przychodzi nam łatwiej i wreszcie gra daje nam prawdziwą satysfakcje.

Walki z bossami nie zdarzają się zbyt często, lecz gdy się już pojawiają, potrafią być strasznie frustrujące. Z jednej strony mamy ataki zwykłe oraz silne, których nie możemy w żaden sposób zablokować, a z drugiej strony przeciwnicy potrafią regenerować swój pasek życia. To wszystko składa się na doświadczenie, które raczej nie będziemy wspominać z uśmiechem na ustach. Na szczęście walki ze wspomnianymi bossami stanowią tylko niewielką część gry, a w dużej mierze będziemy ścierać się ze zwykłymi przeciwnikami – i to właśnie w tym segmencie gra rozwija skrzydła.

Dla przykładu: gdy dostatecznie osłabimy naszego przeciwnika, pojawia nam się opcja brutalnego wykończenia go. Sama walka jako całokształt daje radę, a na myśl przywodzi typowe produkcje typu hack-and-slash; jedynie czasem przerywana jest przez oskryptowane akcje. Koniec końców warto było czekać, bo Ryse Son of Rome to produkcja dobra, być może odrobinę za krótka i z kilkoma błędami, ale nadal dobra i zdecydowanie warta tych kilkudziesięciu złotych.

 

spolszczenie ryse son of rome

spolszczenie do ryse son of rome

Pobierz Ryse Son of Rome spolszczenie

Rozmiar pliku: 14.2 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

ryse_spolszczenie.rar

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *