0

Stardew Valley Spolszczenie [PC]

Stardew Valley to niezwykle wciągająca gra RPG studia Concerned Ape. Ten jednoosobowy zespół stworzył prawdziwego następce gry Harvest Moon, który czerpie garściami ze swojego poprzednika, ale dodaje również własne pomysły. Gracz wcieli się w bohatera, który odziedziczył farmę po swym dziadku. Mnogość dialogów oraz tekstów stała się oczywistym zapalnikiem do stworzenia stardew valley spolszczenie. Protagonista przybywa do malowniczego Pelican Town, gdzie czeka na niego multum różnych atrakcji. Nasza postać oprócz (oczywistego) uprawiania farmy i hodowania zwierząt, będzie mógł wykonywać wiele innych pobocznych aktywności, w skład których wchodzi m.in: poznawanie i zaprzyjaźnianie się z mieszkańcami miasta, łowienie ryb, eksploracja niebezpiecznych jaskiń, wykonywanie questów, branie udziału w eventach organizowanych przez społeczność Pelican Town. I wiele, wieeeele więcej rzeczy, które będziecie musieli poznać już na własną rękę – nie jesteśmy przecież tutaj, żeby psuć wam zabawę!

Spolszczenie do Stardew Valley

Jednakże moją ulubioną rzeczą w Stardew Valley jest fakt, że pomimo tego iż produkcja posiada tysiące różnych sposobów na rozgrywkę i spędzanie w niej czasu, to nic nie jest nam zarzucane, a każda aktywność jest misternie powiązana z innymi. W ten sposób tworzy nam się obraz gry idealnej, która powinna starczyć na conajmniej kilkaset godzin rozrywki. I muszę przyznać, że tak faktycznie jest! Sam posiadam na niej już 300 godzin na liczniku na Steamie, a końca nadal nie widać. Jedyne do czego możemy się przyczepić to brak wsparcia naszego języka, ale bez obaw – sprawę załatwia nasze Stardew Valley spolszczenie. Omówmy najpierw jak to wygląda ze strony czysto technicznej. Każdy dzień w Stardew Valley trwa około 15 minut, w których musimy się zmieścić ze wszystkimi aktywnościami. Na samym początku to zdecydowanie za mało – często spędzimy połowę tego czasu na zbiory plonów, sadzenie i podlewanie nowych. I oto w ten magiczny sposób nie zostało nam wiele czasu na chociażby poznawanie nowych mieszkańców.

 

stardew valley spolszczenie

 

Co warto wiedzieć o Stardew Valley spolszczenie?

Faktycznie z początku nie zauważamy ilości z dostępnych aktywności, tak z biegiem czasu wszystko zrzuca się nam na głowę do tego stopnia, iż nie mamy pojęcia za co się wziąć najpierw. W momencie w którym stworzyłem zraszacze, które skutecznie nawadniają moje pole, miałem dużo czasu i energii, którą mogłem spożytkować w innym miejscu. I tak ze spokojnego farmera zamieniłem się w poszukiwacza przygód walczącego w kopalniach i zbierającego surowce swoim kilofem. Innego dnia wyruszyłem na pustynie, aby wędką łowić najrzadsze okazy ryb. I wszystko to staje się dużo bardziej zrozumiałe, gdy korzystamy ze Stardew Valley spolszczenie – żaden opis przedmiotu nie jest nam wtedy straszny (szczególnie, gdy nasz angielski kuleje). Mówiąc o Dolinie Stardew nie sposób nie wspomnieć o zadaniach. Te z pozoru mało ważne aktywności nadają dynamiki grze i nie pozwalają graczom popaść w rutynę. Wiele z nich wymagać będzie od nas porzucenia pracy na farmie w celu udania się np. do wspomnianych wcześniej kopalni.

Po wielu godzinach grania w grę studia Concerned Ape nadal nie widzę końca mojej przygody. Zostało mi jeszcze wiele rzeczy do odkrycia, mnóstwo osób do poznania i przedmiotów do stworzenia. Całej sytuacji nie poprawiają również twórcy, którzy regularnie dodają nowe aktualizację z masą nowych postaci & eventów.

 

spolszczenie do stardew valley

stardew valley po polsku

Pobierz Stardew Valley spolszczenie

 

Rozmiar pliku: 7.7 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie (brak głosów w grze)

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

stardewvalley_spolszczenie.rar

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *