0

Tropico 5 Spolszczenie [PC]

Tropico 5 to kolejna już część gier strategicznych ze stajni Haemimont Games. Gracz wcieli się już po raz 5 w rolę nadzorcy państwa, które znajduje się na wyspie. Dzięki Tropico 5 spolszczenie ściany tekstów nie są już dłużej niezrozumiałe, a więc cel będzie jasny. Twoim zadaniem będzie opieka nad miastem i próba przetrwania największych katastrof historycznych takich jak  np. I i II Wojna światowa, wielki kryzys itp.

Spolszczenie do Tropico 5 – krok po kroku

W większości przypadków rozgrywka nie różni się znacznie od swoich poprzedniczek, ale twórcy dodali kilka nowinek. Dla przykładu, w Tropico 5 mamy teraz możliwość założenia dynastii, co dodaje do gry nowe mechanizmy utrzymywanie władzy w naszym małym imperium. Jeśli graliście w poprzednie odsłony serii wydanej przez studio Haemimont Games wiecie czego oczekiwać, jeśli chodzi o oprawę graficzną – jest praktycznie identyczna, nie licząc drobnych zmian kosmetycznych.

Wady tropico 5 można policzyć na palcach jednej ręki, a największa z nich to mało intuicyjny interfejs. Gra bardzo często ma problemy z ukazaniem nam co aktualnie dzieje się na mapie, przez co mogą ominąć nas bardzo ważne wydarzenia. Nie zrozumcie mnie źle, dzięki tropico 5 spolszczenie cały interfejs został przetłumaczony i jest klarowny, ale wiele rozwiązań chociażby z SimCity jest wykonane dużo lepiej.

 

tropico 5 spolszczenie

Dlaczego stworzyliśmy Tropico 5 spolszczenie?

Z drugiej strony produkcja jest intuicyjna, głównie dzięki naszemu „doradcy”, który podpowiada nam czego brakuje na naszej wyspie, co powinniśmy wybudować itd. Zleca nam on również ciekawe zadania, które definiują naszą nację oraz styl gry. Równie dobrze możemy je zignorować – swoboda w Tropico 5 jest jedną z większych zalet produkcji. Nie dajcie się  jednak zwieść, ponieważ pomimo humorystcznej otoczki, gra wymaga od nas prawdziwego zmysłu taktycznego. Rozsądnie zarządzaj budżetem! W Tropico 5 twoje przychody nie są jednolite – są okresy w których zarabiasz duże kwoty, a jeszcze w innym twoje zarobki są na minusie.

I możemy to zaliczyć do kolejnych zalet – ponieważ ekonomia jest genialna w swojej prostocie! Towary w początkowej fazie rozgrywki praktycznie nie zmieniają swojej ceny, więc nie musisz się martwić że twoja plantacja tytoniu nagle stanie się bezwartościowa, a ty zostaniesz bez grosza przy duszy. Jednakże gdy wkroczymy w tzw. endgame, ceny na rynku zaczynają się wahać, a my musimy rozkładać nasze zyski na wiele dziedzin począwszy od plantacji bananów, a na wydobyciu ropy naftowej kończąc.

Chociaż tryb singleplayer dostarcza mnóstwo rozrywki to nie starcza na wiele godzin. Na całe szczęście twórcy dostarczają nam tryb wieloosobowy, w którym możemy współpracować z innymi graczami, wysyłać zasoby i wiele, wiele innych. Gra jest dostępna na Steamie już od 2014 roku, a nasze Tropico 5 spolszczenie miało premierę w 2017 na początku roku.

 

spolszczenie tropico 5

spolszczenie do tropico 5

Pobierz Tropico 5 spolszczenie

Rozmiar pliku: 14.2 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

tropico5_spolszczenie.rar

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *