0

Undertale Spolszczenie [PC]

Undertale to wyjątkowa gra cRPG autorstwa Toby’ego Foxa. Na pierwszy rzut oka nie odbiega znacznie od innych przedstawicieli tego gatunku – ot, eksplorujemy różne lokacje, wchodzimy w interakcje z napotkanymi postaciami i rozwijamy naszą postać. Lecz nie dajcie się zwieść! Undertale posiada wciągającą, nieliniową fabułę (którą możemy lepiej zrozumieć dzięki undertale spolszczenie), oraz co najważniejsze, innowacyjny system walki. Mianowicie, każdą z potyczek możemy rozwiązać na kilka sposób. W produkcji Foxa znajdziemy standardową zręcznościową walkę przy użyciu siły, ale możemy wygrywać je, również poprzez  zasypanie naszego wroga komplementami!

Spolszczenie do Undertale – słowem wstępu

Zatem Undertale to wciągająca gra, która stoi nie tylko dobrą mechaniką oraz interesującym stylem graficznym, ale również piekielnie zabawnym poczuciem humoru. Na każdym kroku pojawiają się nowe postacie, które raczą nas kolejną humorystyczną wypowiedzią. W gagach pojawiających się na ekranie można zauważyć mnóstwo nawiązań do popkultury oraz gier komputerowych. Jednym słowem – undertale nie zostawia suchej nitki na nikim, a przy okazji robi to z niesamowitą klasą. Więc całkowicie logicznym rozwiązaniem jest używanie undertale spolszczenie, w celu zrozumienia wszystkich dialogów. Walki w Undertale są niesamowicie frustrujące. Niejednokrotnie zapewne zdarzy nam się rzucić klawiaturą po nieudanej potyczce, ale niewątpliwym jest, że równie szybko zaczniemy grać ponownie. Dzieje się tak, ponieważ walki choć niewątpliwie wymagające to równie mocno nagradzają gracza za cierpliwość i determinacje. Jeśli mielibyśmy zwrócić uwagę na jakieś nieprawidłowości w tym temacie, to możemy zarzucić Undertale nieco za dużo grindu, czyli mozolnego zabijania przeciwników w celu zyskania wyższego poziomu i lepszego ekwipunku. Na szczęście problem występuje tylko w pewnym fragmencie gry, potem jest już tylko lepiej.

 

undertale spolszczenie

Dlaczego stworzyliśmy Undertale spolszczenie?

Undertale to gra, której nie powinno się spoilerować, dlatego staramy się unikać tego jak tylko możemy, ale żeby dobrze opisać grę musimy zdradzić kilka „smaczków”. W produkcji pojawia się kilka postaci pobocznych, których nie sposób nie polubić. Na myśl przychodzą od razu „Skeleton Brothers”, albo pocieszna postać psa, który przyczepia się do nas i nie chce opuścić. To właśnie te wszystkie niewielkie historie, wpisy w dziennikach sprawiają, że już po kilku godzinach wsiąkamy w świat stworzony przez Tobyego Foxa po same uszy. Nie sposób nie zauważyć, że twórcy mają własną wikipedię, która ułatwia rozgrywkę oraz przybliża nam jeszcze bardziej świat gry. Osobiście gra spodobała mi się do tego stopnia, iż ukończyłem ją raptem w 2 wieczory (łącznie 12 godzin rozgrywki!). I uśmiałem się przy tym niebagatelnie.

Niełatwo było stworzyć Undertale spolszczenie, ponieważ lwia część żartów jest grami słownymi, lecz niechlubnie musimy przyznać że nam się udało – i to bardzo dobrze! Praca nad spolszczeniem była faktycznie wyzywaniem, bo siedzieliśmy nad nim lekko ponad 2 miesiące, ale po zostawionym przez was feedbacku na naszym facebooku wiemy, że było warto i zrobilibyśmy to jeszcze raz.

Podsumowując, Undertale to niesamowita produkcja do której zapewne będę wracał niejednokrotnie, a fakt, iż została zrobiona ona przez jedną osobę jest dla mnie godny podziwu. Oczywiście – nie musi to być najlepsza produkcja RPG w jaką zagrasz w tym roku, ale jedno trzeba jej przyznać – dostarcza mnóstwo godzin dobrej zabawy i nie można przejść obok niej obojętnie.

 spolszczenie do undertale

undertale po polsku

 

 

Pobierz Undertale spolszczenie

Rozmiar pliku: 2.4 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

undertale_spolszczenie.rar

 

 

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *