0

Undertale Spolszczenie [PC]

Undertale to wyjątkowa gra cRPG autorstwa Toby’ego Foxa. Na pierwszy rzut oka nie odbiega znacznie od innych przedstawicieli tego gatunku – ot, eksplorujemy różne lokacje, wchodzimy w interakcje z napotkanymi postaciami i rozwijamy naszą postać. Lecz nie dajcie się zwieść! Undertale posiada wciągającą, nieliniową fabułę oraz co najważniejsze, innowacyjny system walki. Mianowicie, każdą z potyczek możemy rozwiązać na kilka sposób. W produkcji Foxa znajdziemy standardową zręcznościową walkę przy użyciu siły, ale możemy wygrywać je, również poprzez  zasypanie naszego wroga komplementami! Spolszczenie do Undertale, przygotowaliśmy z myślą o osobach, które nie do końca znają j. angielski.

Spolszczenie do Undertale

Undertale spolszczenie zostało stworzone przez zespół SpolszczeniePobierz. Jeśli doceniasz naszą pracę i podoba Ci się nasze spolszczenie do Undertale – powiedz nam to! W komentarzach poniżej możecie napisać swoją opinię. Każda z nich jest dla nas bardzo ważna i daje nam kopa do dalszej pracy. Każdy nowy projekt to mnóstwo czasu, który nasza ekipa poświęca na tłumaczenie tekstów, gdzie często są to liczby z rzędu kilkuset tysięcy słów.  Pamiętajcie, że wszystko robimy po godzinach.

Tak jak wspomniałem, dziękujemy za okazane wsparcie i fakt, że jesteście z nami!

 

Instrukcja instalacji:

  1. Pobierz paczkę Undertale spolszczenie (dostępna poniżej)
  2. Rozpakuj archiwum i odpal instalator z rozszerzeniem .exe
  3. Wybierz główny katalog z grą (domyślnie C:\Program Files (x86)\Undertale )
  4. Zakończ pracę instalatora i to tyle! Możesz cieszyć się pełnym spolszczeniem do UndertaleUwaga: Niektóre gry w celu pełnego zainstalowania spolszczenia, wymagają ponowne uruchomienie komputera!

undertale spolszczenie

spolszczenie do undertale

undertale po polsku

 

 

Undertale Spolszczenie – Pobierz

Rozmiar pliku: 2.4 MB

Napisy: Tak

Dubbing: Nie

Kompatybilność: Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 10

 

undertale_spolszczenie.rar

 

 

Ventura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *